Kulinarny weekend na Mazurach

Rozważając weekendowy wyjazd we dwoje należy wziąć pod uwagę hotel SPA Mazury. Ten luksusowy hotel mieści się w krainie polskich jezior, najbardziej malowniczym zakątku naszego kraju. Już sama atmosfera i przyroda tego miejsca sprawia, że panuje tu niepowtarzany urok. Spokój i cisza daje nam możliwość spędzenia romantycznego weekendu we dwoje oraz relaksu. Weekend dla dwojga Mazury to propozycja dla par. Świetnie nadaje się na uczczenie rocznicy ślubu, miodowy miesiąc jak i niespodziankę dla ukochanej osoby. Hotel SPA Mazury zapewnia nam miłą atmosferę, hotel z basenem Mazury oraz wiele innych atrakcji.

Czy można sobie wymarzyć bardziej romantyczny sposób spędzenia czasu z ukochana osobą jak wspólne masaże aromatycznymi olejkami eterycznymi, kąpiele w basenowym hotelu a później kolację przy świecach? Chyba nie…To wszystko i wiele więcej proponuje wam właśnie hotel SPA Mazury.  Stąd każdy wyjeżdża zadowolony i nabiera nowych sił na dalszą prace. Taki wyjazd

romantyczny weekend na mazurach w luksusowym hotelu

weekendowy to również nie lada gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. Piękna kraina aż zachęca do spacerów. Można również skorzystać z dobrodziejstw natury i pożeglować. Na miejscu jest wiele przystani jachtowych oferujących wypożyczenie jachtów czy kursy turystyczne z wykwalifikowana załoga. Weekend na Mazurach w Hotel Przystań można również połączyć z zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych. Kraina wielkich jezior kryje w sobie nie lada atrakcje dla miłośników historii. Zobaczyć możemy tutaj pozostałości po Krzyżakach takie jak zamki i twierdze, ale również była rezydencję Hitlera. Będąc miłośnikiem muzyki również watro wybrać się w to miejsce. W okresie letnim odbywa się tutaj znany wszystkim Piknik Country w Mrągowie. Ten region nie tylko słynie z muzyki country. Posłuchać możemy tutaj również wspaniałych szant śpiewanych nad bajecznymi jeziorami. Takimi, jakimi może się poszczycić cała Polska i to nie tylko wśród sąsiadów, ale również i innych krajów na świecie.