Jak myć samochód aby nie powstały zacieki?

Odpowiednia kosmetyka samochodu to sposób, aby lakier utrzymać w dobrej kondycji. W każdej instrukcji użytkowania samochodu znajdziemy wzmiankę na temat regularnego mycia i woskowania samochodu. Każdy samochód powinien przynajmniej raz w miesiącu być dokładnie wymyty, wyczyszczony i wywoskowany. Myjąc samochód samemu musimy strasznie uważać, aby go nie zarysować.

Niestety lakier naszego auta jest dość podatny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Uważnie należy dobierać szczotki, gąbki czy inne gadżety, którymi będziemy myć samochód a przede wszystkim auto należy myć pod bieżącą wodą, ponieważ drobinki kurzu, zabrudzeń i inne pozostałości na lakierze nawet przy najlepszych szczotkach z włosia naturalnego mogą zarysować lakier. Używać należy również odpowiednich środków do mycia. Wszystko to sprawia, że czyszczenie samochodu samemu jest dość uciążliwe i drogie, dlatego warto wydać parę groszy i pozwolić zająć się naszym wozem profesjonalistom.

Automyjnia Olsztyn http://ecomyjnia.olsztyn.pl/ zajmuje się myciem, czyszczeniem i pielęgnacja naszego samochodu. Jest to myjnia ręczna, bezdotykowa, która zapewnia odpowiednie potraktowanie lakieru naszego samochodu. Myjnia działa na bazie urządzeń wysokociśnieniowych. Dużą zaletą tej myjni jest szybkość oraz dokładność bez obawy o zarysowanie lakieru. Automyjnia z Olsztyna to jednak nie tylko mycie samochodu z zewnątrz. Można tu również zlecić czyszczenie pojazdu w środku oraz pranie tapicerki http://ecomyjnia.olsztyn.pl/pranie-tapicerki/. Myjnia ręczna poleca także ozonowanie http://ecomyjnia.olsztyn.pl/ozonowanie/.